همصدا برای پیشرفت

مدکمپ و زیست تجهیز دانش پویا تلاش خود را برای پیشرفت علم تجهیزات پزشکی میکنند، همکاری بین مدکمپ به عنوان اولین شتابدهنده حوزه تجهیزات پزشکی و زیست تجهیز دانش پویا به عنوان یکی از بزرگنرین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی در ایران بهترین بستر را برای پیاده سازی نوآوری در کشور مهیا کرده اند، ماموریت ما بهبود سطح علمی مهندسی پزشکی و در عین حال پیشرفت در تولید تجهیزات پزشکی است.

#1

مدکمپ اولین شتابدهنده تخصصی حوزه تجهیزات پزشکی میباشد که تجربه پیاده سازی مسیر ایده تا صادرات را دارد.

#1

زیست تجهیز دانش پویا به عنوان اولین تولیدکننده تجهیزات تنفسی خانگی در کسور شناخته میشود.

10

مدکمپ توانسته تا امروز برای 10 ایده متفاوت خدمات ارائه دهد و آنها را وارد چرخه توسعه نماید

$640m

متوسط سرمایه گذاری زیست تجهیز بر روی طرح های مدکمپ 640 میلیون تومان بوده است.

100

در هر لحظه در مدکمپ و زیست تجهیز بیش از 100 نفر در حال فعالیت هستند.

30%

زیست تجهیز دانش پویا به عنوان یک شرکت دانش بنیان در خط مقدم تولید قرار دارد و بیش از 30 درصد اکسیژن ساز ایران را تولید میکند.

مدکمپ

مدکمپ تلاش دارد یکی از مهم ترین بخش های سلامت کشور را ارتقا دهد، ما در مدکمپ تصمیم داریم به تاثیرگذارترین بازوی تحقیق توسعه شرکت های تولیدکننده تبدیل بشیم. ما یک مجموعه خصوصی هستیم که با کمک سرمایه گذاران این حوزه تشکیل شده ایم تمام انگیزه ما بالابردن سطح سلامت هموطنانمان هست. بهشت ما در یک خانه قدیمی در دل شهر تهران بنا شده است تا با نزدیکی به دانشگاه های برتر ایران پذیرای ایده های جدید باشد و نیروی متخصص کافی را برای افزایش سطح خدمات رسانی جذب نماید. 

زیست تجهیز دانش پویا

زیست تجهیز دانش پویا در سال 1393 در دانشگاه صنعتی شریف تشکیل شده و دوران رشد خود را در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف طی کرد و پس از جذب سرمایه در سال 1395 توانست خود را وارد تولید تجهیزات پزشکی کند. مسیر رشد برای زیست تجهیز به صورت کامل طی شد و اکنون جز یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده ایران در حوزه تجهیزات پزشکی میباشد. زیست تجهیز دارای زیرساخت تولید استانداردی هست که توانایی تولید سالانه 20 هزار عدد دستگاه اکسیژن ساز خانگی و 20 هزار عدد سی پپ، بای پپ را دارد. همچنین تجریبه صاداراتی زیست تجهیز نیز میتواند به عنوان یک نقطه قوت بیان شود که مطمنا به تیم های مدکمپ کمک بزرگری خواهد کرد.